معرفی محصولات

طراحی و پیاده سازی محصولات نرم افزاری متنوع

محصولات نرم افزاری شرکت معماران عصر ارتباط

سیستم ایجاد و مدیریت رایگان وب سایت (ePage)

از طریق ePage می توانید در کمتر از 5 دقیقه یک وب سایت داینامیک با همه ابزارهای یک سیستم مدیریت محتوا حرفه ای همراه با 300 MB فضای رایگان بسازید و آنرا مدیریت کنید!

هم اکنون ePage را بیازمایید و مطمئن شوید که نمونه دیگری مشابه آن ندیده اید!

اطلاعات بیشتـــر...

سیستم مدیریت محتوا دانشگاهی (UCMS)

از طریق این سامانه نرم افزاری می توان برای دانشگاه و هر یک از دانشکده ها، مراکز، ادارات و ... وب سایت هایی یکپارچه و با امکانات و راهبران متعدد طراحی و ایجاد نمود.
همه مراکز علمی، دانشگاهی و پژوهشی کشور به عنوان مشتریان بالقوه سامانه مدیریت محتوا محسوب می شوند. این سامانه تاکنون در دهها دانشگاه معتبر پیاده سازی شده است.

اطلاعات بیشتـــر...

سیستم مدیریت محتوا و پرتال جامع معماران

پرتال جامع معماران متشکل از یک مجموعه نرم افزار به منظور مدیریت محتوا در سازمانها، موسسات و مراکز متنوع است که در تولید آن تلاش گردیده تا حداکثر نیازها و انتظارات مشتریان مختلف مد نظر قرار گرفته و برای آن چاره ای اندیشیده شود .

اطلاعات بیشتـــر...

سامانه مدیریت و برگزاری دوره های آموزشی

نرم افزاری به منظور مدیریت فرایند ثبت نام و برگزاری دوره ها و کارگاه‌های آموزشی با قابلیت‌های متعدد و متنوع

اطلاعات بیشتـــر...

آثاره – نرم افزار بانك اطلاعات آثار و اشیاء موزه ای

یک نرم افزار تحت وب به همراه بانک اطلاعی جامع با قابلیت حفظ و بازیابی اقلام اطلاعاتی متنوع و متعدد از اشیاء و آثار موزه ای

اطلاعات بیشتـــر...

سیستم و نرم افزار هوشمند اخبار و اطلاع رسانی

در این سامانه که متشکل از مجموعه ای بزرگ از بانکهای اطلاعاتی می باشد ، آخرین اخبار و اطلاعات از منابع خبری و اطلاعاتی مختلف توسط یک ربات جستجوگر هوشمند جمع آوری شده و تحلیل های مقدماتی بر روی آنها انجام می گیرد و در نهایت در بانک های اطلاعاتی مربوطه ذخیره می گردد. تعریف منابع خبری در موضوعات قابل انتخاب و بطور نامحدود و با زبان های مختلف، امکان جستجو و ... از ویژگیهای کلی این سامانه هوشمند می باشد.

اطلاعات بیشتـــر...