معرفی محصولات

طراحی و پیاده سازی محصولات نرم افزاری متنوع

محصولات نرم افزاری شرکت معماران عصر ارتباط

سیستم ایجاد و مدیریت رایگان وب سایت (ePage)

از طریق ePage می توانید در کمتر از 5 دقیقه یک وب سایت داینامیک با همه ابزارهای یک سیستم مدیریت محتوا حرفه ای همراه با 300 MB فضای رایگان بسازید و آنرا مدیریت کنید!

هم اکنون ePage را بیازمایید و مطمئن شوید که نمونه دیگری مشابه آن ندیده اید!

اطلاعات بیشتـــر...

نرم افزار مدیریت و کنترل پروژه زرافه

زرافه یک سیستم نرم‌افزاری آنلاین برای مدیریت پروژه‌ها و فعالیت‌های شماست. دو بازوی قدرتمند برنامه‌ریزی و کنترل، زرافه را به ابزاری کاربردی برای مدیریت زمان، کنترل هزینه و مدیریت منابع انسانی تبدیل کرده است

اطلاعات بیشتـــر...

سیستم مدیریت محتوا دانشگاهی (UCMS)

از طریق این سامانه نرم افزاری می توان برای دانشگاه و هر یک از دانشکده ها، مراکز، ادارات و ... وب سایت هایی یکپارچه و با امکانات و راهبران متعدد طراحی و ایجاد نمود.
همه مراکز علمی، دانشگاهی و پژوهشی کشور به عنوان مشتریان بالقوه سامانه مدیریت محتوا محسوب می شوند. این سامانه تاکنون در دهها دانشگاه معتبر پیاده سازی شده است.

اطلاعات بیشتـــر...

سیستم مدیریت محتوا و پرتال جامع معماران

پرتال جامع معماران متشکل از یک مجموعه نرم افزار به منظور مدیریت محتوا در سازمانها، موسسات و مراکز متنوع است که در تولید آن تلاش گردیده تا حداکثر نیازها و انتظارات مشتریان مختلف مد نظر قرار گرفته و برای آن چاره ای اندیشیده شود .

اطلاعات بیشتـــر...

سامانه مدیریت و برگزاری دوره های آموزشی

نرم افزاری به منظور مدیریت فرایند ثبت نام و برگزاری دوره ها و کارگاه‌های آموزشی با قابلیت‌های متعدد و متنوع

اطلاعات بیشتـــر...

آثاره – نرم افزار بانك اطلاعات آثار و اشیاء موزه ای

یک نرم افزار تحت وب به همراه بانک اطلاعی جامع با قابلیت حفظ و بازیابی اقلام اطلاعاتی متنوع و متعدد از اشیاء و آثار موزه ای

اطلاعات بیشتـــر...

نرم افزار برگزاری آزمون بر خط (Online Quiz)

برگزاری آزمون بر خط در همه زمینه ها و تهیه گزارشهای آماری و نموداری از قابلیتهای نرم افزار به شمار میرود.

اطلاعات بیشتـــر...

نرم افزار مدیریت طرح های ملی و پروژه های بزرگ

نرم افزار برای طرح مقاوم سازی سازمان مدیریت و برنامه ریزی پیاده سازی گردیده و سازمان ها و نهاد هایی که متولی مدیریت طرحهای ملی و پروژه های کلان هستند می توانند از نرم افزار استفاده نمایند.

اطلاعات بیشتـــر...

نرم افزار بیمه اتکایی (Reinsurance)

این نرم افزار یک محصول حرفه ای خاص به منظور استفاده در شرکتهای بزرگ بیمه گر اتکایی است. با توجه به اینکه نرم افزار به صورت انگلیسی طراحی گردیده ، قابلیت استفاده از آن توسط شرکتهای بیمه گر داخلی و خارجی وجود دارد.
انجام فرآیندهای مربوط به بیمه اتکایی خارجی ویژگی اصلی نرم افزار می باشد.

سامانه نرم افزاری مدیریت و کنترل پروژه کلک

مدیریت پروژه بکارگیری دانش، مهارت ها و ابزار های لازم در جریان اجرای فعالیت ها، به منظور رفع نیاز ها و انتظارات متولیان از اجرای پروژه است.
سیستم و نرم افزار مدیریت و کنترل پروژه کلک، در اجرای این مهم از دو بازوی قدرتمند برنامه‌ریزی و کنترل پروژه بهره می‌گیرد و لذا به ابزاری کاربردی و قدرتمند برای کنترل زمان، کنترل هزینه و مدیریت منابع و نیروی انسانی تبدیل گردیده است.

اطلاعات بیشتـــر...

سیستم و نرم افزار هوشمند اخبار و اطلاع رسانی

در این سامانه که متشکل از مجموعه ای بزرگ از بانکهای اطلاعاتی می باشد ، آخرین اخبار و اطلاعات از منابع خبری و اطلاعاتی مختلف توسط یک ربات جستجوگر هوشمند جمع آوری شده و تحلیل های مقدماتی بر روی آنها انجام می گیرد و در نهایت در بانک های اطلاعاتی مربوطه ذخیره می گردد. تعریف منابع خبری در موضوعات قابل انتخاب و بطور نامحدود و با زبان های مختلف، امکان جستجو و ... از ویژگیهای کلی این سامانه هوشمند می باشد.

اطلاعات بیشتـــر...

سیستم های یکپارچه نرم افزاری موسسات پژوهشی، علمی و تحقیقاتی

این سیستم ها برای پوشش دادن تمامی فرآیندهای مراکز و موسسات علمی و پژوهشی طراحی و پیاده سازی شده است . تولید نرم افزار بر اساس یک برنامه استراتژیک سیستم اطلاعاتی (IS Strategic Plan) انجام گرفته است که بر اساس این برنامه 38 زیرسیستم اطلاعاتی پیش بینی گردیده و ما در فاز اول 18 زیرسیستم را تولید نموده ایم.

اطلاعات بیشتـــر...