معرفی محصولات

طراحی و پیاده سازی محصولات نرم افزاری متنوع

محصولات نرم افزاری شرکت معماران عصر ارتباط

ارائه محصولات نرم افزاری برای استفاده مشتریان مختلف از جمله خدمات اصلی شرکت است.
در ادامه اصلی ترین محصولات نرم افزاری شرکت معرفی گردیده است.

سیستم مدیریت محتوا دانشگاهی (UCMS)
از طریق این سامانه نرم افزاری می توان برای دانشگاه و هر یک از دانشکده ها، مراکز، ادارات و ... وب سایت هایی یکپارچه و با امکانات و راهبران متعدد طراحی و ایجاد نمود.
همه مراکز علمی ، دانشگاهی و پژوهشی کشور به عنوان مشتریان بالقوه سامانه مدیریت محتوا محسوب می شوند. این سامانه تاکنون در دهها دانشگاه معتبر پیاده سازی شده است.
سیستم مدیریت محتوا دانشگاهی (UCMS)
 
نرم افزار مدیریت و کنترل پروژه زرافه
زرافه یک سیستم نرم‌افزاری آنلاین برای مدیریت پروژه‌ها و فعالیت‌های شماست. دو بازوی قدرتمند برنامه‌ریزی و کنترل، زرافه را به ابزاری کاربردی برای مدیریت زمان، کنترل هزینه و مدیریت منابع انسانی تبدیل کرده است.
نرم افزار مدیریت و کنترل پروژه زرافه
 
سیستم مدیریت محتوا و پرتال (پورتال) جامع معماران
پرتال جامع معماران متشکل از یک مجموعه نرم افزار به منظور مدیریت محتوا در سازمانها، موسسات و مراکز متنوع است که در تولید آن تلاش گردیده تا حداکثر نیازها و انتظارات مشتریان مختلف مد نظر قرار گرفته و برای آن چاره ای اندیشیده شود . پورتال شامل بیش از 40 ماژول نرم افزاری مختلف می باشد.
مدیریت کاربران ، مدیریت شکل ظاهری و مدیریت محتوا از جمله ویژگیهای پورتال معماران می باشد.
 
سیستم های یکپارچه نرم افزاری موسسات پژوهشی، علمی و تحقیقاتی
این سیستم ها برای پوشش دادن تمامی فرآیندهای مراکز و موسسات علمی و پژوهشی طراحی و پیاده سازی شده است . تولید نرم افزار بر اساس یک برنامه استراتژیک سیستم اطلاعاتی (IS Strategic Plan) انجام گرفته است که بر اساس این برنامه 38 زیرسیستم اطلاعاتی پیش بینی گردیده و ما در فاز اول 18 زیرسیستم را تولید نموده ایم.
  • سیستم مدیریت طرح های پژوهشی و تحقیقاتی
  • سیستم مدیریت گردهمایی ها و کارگاه های آموزشی
  • سیستم مدیریت چاپ و انتشارات (کتب و نشریات)
  • سیستم مدیریت افراد و اعضاء
  • سیستم مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل
  • پورتال جامع پژوهشی
  • سیستمهای شخصی (دفتر تلفن ، تقویم فعالیت ها ، ارسال یادداشت)
 
سیستم و نرم افزار هوشمند اخبار و اطلاع رسانی
در این سامانه که متشکل از مجموعه ای بزرگ از بانکهای اطلاعاتی می باشد ، آخرین اخبار و اطلاعات از منابع خبری و اطلاعاتی مختلف توسط یک ربات جستجوگر هوشمند جمع آوری شده و تحلیل های مقدماتی بر روی آنها انجام می گیرد و در نهایت در بانک های اطلاعاتی مربوطه ذخیره می گردد. تعریف منابع خبری در موضوعات قابل انتخاب و بطور نامحدود و با زبان های مختلف، امکان جستجو و گزارشگیری متنوع از یک موضوع یا موضوعات مختلف به همراه تاریخچه و کلیه اطلاعات مرتبط با آن موضوع، از ویژگیهای کلی این سامانه هوشمند می باشد.
روابط عمومی سازمان های بزرگ مشتریان بالقوه سیستم هوشمند هستند که می توانند از طریق آن پرتال (پورتال) های بزرگ را ایجاد و مدیریت نمایند.
سیستم و نرم افزار هوشمند اخبار و اطلاع رسانی
 
سیستم ایجاد و مدیریت رایگان وب سایت (Epage)
از طریق Epage می توانید در کمتر از 5 دقیقه یک وب سایت داینامیک با همه ابزارهای یک سیستم مدیریت محتوا حرفه ای همراه با 300 MB فضای رایگان بسازید و آنرا مدیریت کنید!

هم اکنون Epage را بیازمایید و مطمئن شوید که نمونه دیگری مشابه آن ندیده اید!
 
نرم افزار بیمه اتکایی (Reinsurance)
این نرم افزار یک محصول حرفه ای خاص به منظور استفاده در شرکتهای بزرگ بیمه گر اتکایی است. با توجه به اینکه نرم افزار به صورت انگلیسی طراحی گردیده ، قابلیت استفاده از آن توسط شرکتهای بیمه گر داخلی و خارجی وجود دارد.
انجام فرآیندهای مربوط به بیمه اتکایی خارجی ویژگی اصلی نرم افزار می باشد.
نرم افزار بیمه اتکایی (Reinsurance)
 
نرم افزار مدیریت طرح های ملی و پروژه های بزرگ
نرم افزار برای طرح مقاوم سازی سازمان مدیریت و برنامه ریزی پیاده سازی گردیده و سازمان ها و نهاد هایی که متولی مدیریت طرحهای ملی و پروژه های کلان هستند می توانند از نرم افزار استفاده نمایند.
 
نرم افزار برگزاری آزمون بر خط (Online Quiz)
برگزاری آزمون بر خط در همه زمینه ها و تهیه گزارشهای آماری و نموداری از قابلیتهای نرم افزار به شمار میرود.
نرم افزار برگزاری آزمون بر خط (Online Quiz)